Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

OBD II, OBD GPS Tracker Plug Play Auto OBD2 Sledovací Zařízení GPS Locator OBDII Sledování Vozidla Vzdálený Monitoring Hlas

427.84 Kč

534.80 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: asus device tracker, tracker gps tracker obd, gp tracker, auto gps tracker s sim, auto gps tracker obd2, přenosný tracker, mini tracker, gps tracker obd, vw obd tracker, obd2 tracker.

 
 

Úvod:

Tento GPS Tracker je 2G GSM GPS Tracker, který pracuje na základě stávajících 2G GSM/GPRS sítě a GPS satelity, je možné najít a sledovat jakékoli cíle na dálku pomocí SMS, mobilní APLIKACE a web sledovací software bez omezení na sledování vzdálenosti!Přijímá nejmodernější technologie, GPS a LBS dual positioning.Kromě toho, s vestavěným-in silný magnet, to může být instalován velmi snadno a pevně na auto, kamion a jakýkoliv cíl s kovovými rozhraní.

Kromě toho, toto vozidlo tracker je plně vybavený GPS tracker, který je určen pro širokou řadu vozidel, sledování aplikací.To je podporováno volitelné hard-wired nabíječka do auta, které pro zisk kontinuální externí napájení.Jeho vestavěný GPS přijímač má vynikající citlivost a rychlý čas na první fix.Jeho quad band GPRS/GSM subsystém podporuje frekvence 850/900/1800/1900 MHz umožňují TK105A je místo, které mají být sledovány v reálném čase nebo periodicky sledovány na back-end server a mobilní zařízení po celém světě!Systémová integrace je jednoduché jako kompletní dokumentace je k dispozici pro GPRS komunikační protokol.GPRS komunikační protokol podporuje širokou škálu zpráv, včetně nouzového, geo-plot, hraniční přechody, nízký stav baterie, šok alarm a plánované polohy GPS.

Vlastnosti:

1. GPS+LBS Dual Positioning Způsoby: v Případě, že gps signál je dobrá, bude zařízení lokalizovat pomocí gps satelitu, pokud ne, bude zařízení lokalizovat pomocí LBS!Podle GPS lokalizace režimu, přesnost je 5-10 metrů, pod LBS polohovací režim, přesnost je 100 až 1000 metrů!

2. Sledování v reálném čase: bude možné v reálném čase sledovat zařízení na google mapy přes mobilní telefon, tablet a počítač, a minimalni nahrávání dat interval je 10 sekund!

3. Historie Trasy Přehrávání: APLIKACE a webového serveru můžete záznam nahrát data z přístroje do 6 měsíců, bude možné přehrávání historie trasy kdykoliv!

4. Dlouhá Pohotovostní Doba: má vestavěný Li-ion baterie, může v pohotovostním režimu až 60 dní.

5. Vzdáleně Hlas Monitor: Odeslat "Monitor+Heslo" do přístroje, tak zařízení se zapnout do režimu monitoru,

teď, když se dostanete volání na číslo SIM karty v zařízení, bude to vyzvednout vaše hovory automaticky, a budete moci sledovat hlas celého zařízení!

6. Překročení rychlosti Alarm: Tento alarm funguje pouze v kontinuálním režimu polohování.Když jednotka rychlost je vyšší než rychlost, kterou přednastavené, bude to poslat zprávu "speed alarm!" admin číslo každých 5 minut.

7. Shock/Vibrační Alarm: Poté, co jste udělal shake nastavení budíku,prosím, mějte na tracker je stacionární po dobu 5 minut, pak se tato funkce začne pracovat.To bude posílat SMS "sensor alarm!" admin číslo, když je jednotka si v šoku.

8. Pohyb Alarm: Když jednotky zůstane nehybně na místě po dobu 10 minut, uživatel může nastavit pohybové alarm pomocí tohoto příkazu "move+passord", pak v případě, že zařízení se přestěhoval 500m to pošle alarm SMS "Move Alarm+zeměpisná Šířka a zeměpisná délka" na autorizované číslo.

9. Geo-oplocení: Nastavení geofence pro tracker omezit jeho pohyb v rámci okresu.Jednotka bude posílat poplachové informace k APLIKACI a webový server, když to jde ven, nebo si v tomto okrese.

10. Webové Sledování Platformy a Mobilní APLIKACE: DOŽIVOTNÍ ZDARMA !Webový server, a to jak iOS a Android verze APLIKACE jsou k dispozici!

Specifikace:

* Dim: 47 mm * 23 mm * 52 mm

* Hmotnost: 50 g

* Sítě: 2G GSM/GPRS

* Pásmo: 850/900/1800/1900Mhz

* GPS přesnost: 5m-10m

* Pohotovostní doba: 60dnů

* Storage Temp.: -40°C až +85°C

* Provozní Teplota.: -20°C až +55°C

* Vlhkost: 5%--95% nekondenzující

Důležité Upozornění:

* Toto zařízení může pracovat s 2G sítě GSM, a tento produkt nebude obsahovat Sim Kartu,prosím kupte si to od místních.

* Prosím, ujistěte se, že SIM karta podporuje volání, posílání zpráv, GPRS sítě

* Prosím, ujistěte se, že GSM SIM karta má dostatečný zůstatek.

* Prosím, ujistěte se, že karta GSM otevřel ID volání funkce zobrazení a vypnul přenos hovoru.

* Prosím, vložte GSM SIM karty do zařízení správně.

* Prosím, použijte normální SIM kartu pro tracker, Micro SIM nebo Nano SIM.

Sledovací Software:

* O Webové sledování platformy:

Zdarma Web sledovací software,bez poplatků,přihlašovací stránka : w.008gps.com

Vyberte "Přihlásit se pomocí IMEI" na spodní části obrazovky


 • Aplikace: pro automobily, nákladní automobily a autobusy atd.
 • Gps Modul: Ano
 • Původ: KN(Původu)
 • Velikost Položky: 4.7 cm*2,3 cm*5.2 cm
 • Napětí: 12V
 • Životnost Baterie: 30 Hodin A Nahoru
 • Název Modelu: Vinidname-10446
 • Velikost Obrazovky: Žádné Obrazovky
 • Značka: Vinidname
 • Speciální Funkce: Dálkové Ovládání
 • GPS Zeměpisné Poloze: Evropa

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena