Podpora 24/7

Služby každý den .

Výprodej
  • thumb 0

12V ovládání osvětlení spínač, světlo odpor a relé modulu, detekce světla vypínač, světelný senzor

124.17 Kč

Dostupnost :Skladem

Štítky

Štítky: solid state relé 250v 2a, solid state relé modul optočlenu, esp8266 modul relé 10a wifi, řídicí modul relé detekce napětí, modul relé s časovým zpožděním, atmega328 5v 16m pro arduino, dálkové ovládání smart board robot, solid state relay module 10ks, 12v relé modul digitální, lora modul oled.

 
 

účel:

Ray detekce, Jas detekce, potenciometr může být použit k regulaci detekce jasu ventil bodů, Self nesoucí relé, různé stupně jasu detekce spínače mohou být provedeny.

Modul vlastnosti:

1. Pomocí fotosenzitivní odpor vyvolat intenzitu světla, Self nesoucí relé, Přímé řízení zatížení

2. Nastavení citlivost potenciometrů, nastavením potenciometru, Nastavení startu relé prahové hodnoty, Kdy je na tuto prahovou hodnotu, Modul relé sání, Když je tma v tuto prahovou hodnotu, Relé odpojení.

3. pracovní voltage12V

4. Výstupní formuláře : Přímé connectionAC 220V 10A orDC30V Zatížení 10A

5. A4 Pevné otvoru pro šroub, Snadná instalace

6. Malé platesPCB velikost:5 cm x 2,6 cm

7. Použití široké voltageLM393 komparátor

Využití modulu popis:

1. Fotosenzitivní odpor modul je citlivý na okolní světlo, jas světla, který se obecně používá k detekci okolního prostředí.

2. Modul, když okolního světla překročí nastavenou prahovou hodnotu, Relé sání, Veřejné end a společný start,, Když je okolní světlo je nižší než nastavená prahová hodnota, Relé odpojení, připojení mezi společné konci a normálně zavřený end;

3. Veřejné end, Normálně otevřeno, Normálně zavřeno tři porty jsou ekvivalentní dvojité ovládání spínače, Relé, cívky má elektřinu, Veřejný end a společný začátek, Elektřinu, volný čas, Společné konci a normálně zavřený konec vedení;

Elektrické parametry:

Napájecí napětí:12VDC

Elektrický proud: větší than100mA

zatížení:250V 10A Komunikace or30V 10A Přímý


  • Teorie: Napětí Relé

Napsat svou recenzi!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena